Forum

POIS (Postorgasmic illness syndrome) pomocy!  

RSS

zodiaq
New Member
11/12/2018 7:30 pm  

Drodzy Państwo,

mam 25 lat i od 6 lat cierpię na złe samopoczucie po wytrysku. Trwa to około 2-3 dni i objawia się stanami depresyjnymi, zamuleniem, brakiem koncentracji, irytacją z gniewem, strachem, brakiem chęci przebywania z kimkolwiek, chęcią ,,zaszycia się" w pokoju, niskim poczuciem własnej wartości, łamiącym głosem i piekącymi oczami. Jest to niezależnie od tego czy uprawiałem seks z dziewczyną czy się masturbowałem. Jest to niesamowicie uciężliwe, bo normalnie jestem bardzo energicznym, imprezowym i wesołym mężczyzną, uwielbiam seks, ale kiedy dojdzie do wytrysku (ok 30 od wydarzenia), to zupełnie inny człowiek (gbur, samolub, ponurak, creepy) i tak przez około 3 dni. Po tym czasie, zaczynam wracać do normalności.Udawało mi się przez te lata jakoś nauczyć się udawać, ze jest ok, ale to nie przechodzi, a ja coraz bardziej zaczynam unikać seksu i staję się coraz mniej pewny siebie, bo wiem, ze nie mogę być spontaniczny ws. seksu, tylko muszę zawsze planować 2-3 dni separacji od ludzi.
Zdiagnozowałem tę francę jako tytułowy POIS (postorgasmic illness syndrome) i wiem, ze cierpi na nią jakieś 0.1- 1% mężczyzn na świecie. Nie ma na to lekarstwa, ale trafiłem na grupę 250 osob na fb gdzie drążą temat i szukają skutecznego leku. 
Piszę tutaj, ponieważ chciałbym zwrócić uwagę Polskiego Środowiska Lekarskiego na ten mało znany syndrom; a także żeby się dowiedzieć czy jest w Polsce jeszcze ktoś kto zmaga się z tym syndromem załamania powytryskowego i czy ma jakieś sposoby? A nawet jeśli nie, to może pomogę mu zgłębić temat, nazwać przypadłość, co jest pierwszym krokiem do pozbycia się (przynajmniej częściowo).
Pozdrawiam.

OdpowiedzCytat

Praca